Grono Pedagogiczne


Dyrekcja

Dyrektor szkoły mgr Sławomir Szczerkowski
nauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa, przysposobienia obronnego

V-ce dyrektor szkoły mgr Barbara Fyda nauczyciel wychowania fizycznego

V-ce dyrektor szkoły mgr Danuta Bojarczuk nauczyciel języka polskiego

Kierownik szkolenia praktycznego mgr inż. Radosław Repetowski nauczyciel przedmiotów zawodowych, podstaw przedsiębiorczości,  edukacji dla bezpieczeństwa


Nauczyciele

Babiarz Aneta – język angielski

Blecheisen Marzena – psycholog

Bobak Krystyna – język angielski

Bodziony Dominika – język niemiecki

Bojnarowska Agnieszka – język angielski

Cepiga – Salabura Ewa – pedagog

Chlipała Beata – matematyka

Chrobak Aneta – wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość

Chronowska Edyta – matematyka

Chronowska Katarzyna – język angielski

Ciapała Anna – fizyka

Damasiewicz Bartłomiej – wychowanie fizyczne

Dąbrowska Anna – język angielski

Dąbrowska-Motyka Sylwia – historia, historia i teraźniejszość, historia i społeczeństwo

Dembska Bernadeta – nauczyciel wspomagający

Gał Anna – wychowanie fizyczne, wychowanie rodzinne

Gądek Agata – język polski

Gołąb Angelika – biologia, chemia

Gruca Agnieszka – język polski

Halaś Aneta – język angielski

Homoncik Tomasz – wiedza o społeczeństwie, pedagog wspomagający

Horowska Kinga – historia, historia i teraźniejszość

Joniec-Kulczyk Magdalena – chemia, biologia

Kiełbasa Magdalena – pedagog wspomagający

Klimczak Monika – język niemiecki

Kłapsa Maria – geografia, geografia turystyczna

Knop-Skoczeń Andrzej – wiedza o policji

Knop-Skoczeń Marta – język angielski

Kogut Aneta – język niemiecki

Kosecka Zofia – wychowanie fizyczne

Król Iwona – język polski

Kuśnierz Anna – matematyka

Kuśnierz Jarosław – muzyka

Liber Marta – język angielski

Luberda Bartłomiej – wychowanie fizyczne, zajęcia wojskowe

Małota Krzysztof – informatyka

Mężyk Joanna – przedmioty zawodowe

Michalik Maria – matematyka

Mierzwa Krzysztof – informatyka

Mikulska Marta – język angielski

Mirek-Legutko Maria – religia

Ogorzałek Sara – pedagog wspomagający

Olenicz Artur – edukacja wojskowa, wiedza o społeczeństwie

Olszak Halina – przedmioty zawodowe

Orzechowska Urszula – geografia

Pierzga Marta – edukacja wojskowa, edukacja dla bezpieczeństwa

Pietruch Alicja – język polski

Pogwizd Anna – język angielski

Poręba Anna – wychowanie fizyczne

Potoczek Jolanta – język niemiecki

Przyborowski Tomasz – przedmioty zawodowe, przedsiębiorczość

ks. Przybyło Paweł – religia

Rapińska Anna – pedagog wspomagający

Rączka Iwona – historia, historia i teraźniejszość

Sawicki Romuald – bezpieczeństwo publiczne

Serafin Katarzyna – pedagog wspomagający

Sidorska Katarzyna – język angielski

Skrzymowska Marta – religia

Sławecki Maksymilian – wychowanie fizyczne

Smoleń-Kowalska Magdalena – pedagog wspomagający

Stankowska Monika – język niemiecki

Studencka-Gębka Marzena – geografia

Sularz Katarzyna – język polski

Sztaba Lucyna – matematyka

Tomasiak Magdalena – wychowanie fizyczne, wychowanie rodzinne

Wantuch Anna – religia

Witowski Mariusz – wychowanie fizyczne

Wójś Katarzyna – biologia

Zaremba Agnieszka – przedmioty zawodowe, przedsiębiorczość

Żurek Dorota – język polski

Żywczak Magdalena – pedagog wspomagający

Godziny do dyspozycji dla ucznia i rodzica w roku szkolnym 2022/2023

Administracja

Główny księgowy Krok Bogumiła

Sekretarz szkoły Skowron Renata

Główny specjalista d/s księgowości i kadr- JOANNA PIEKARZ

Referent d/s administracyjno-gospodarczych Izabela Skoczeń

Biblioteka

Sowa Maria

Skip to content