Grono Pedagogiczne


Dyrekcja

Dyrektor szkoły mgr Sławomir Szczerkowski
nauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa, przysposobienia obronnego

V-ce dyrektor szkoły mgr Barbara Fyda nauczyciel wychowania fizycznego

V-ce dyrektor szkoły

Kierownik szkolenia praktycznego mgr inż. Radosław Repetowski nauczyciel przedmiotów zawodowych, podstaw przedsiębiorczości,  edukacji dla bezpieczeństwa


Nauczyciele

GODZINY DO DYSPOZYCJI RODZICÓW

Lp.Nazwisko, imięDzieńGodzina
1.Babiarz Anetaśroda08:00 – 08:45
2.Blecheisen Marzenaśroda11:00 – 17:00
3.Bobak Krystynapiątek09:40 – 10:25
4.Bodziony Dominikaponiedziałek08:00 – 08:45
5.Bojarczuk Danutaponiedziałek10:30 – 11:15
6.Bojnarowska Agnieszkaponiedziałek13:10 – 13:55
7.Cepiga-Salabura Ewaczwartek11:30 – 17:00
8.Chrobak Anetaczwartek13:10 – 13:55
9.Chronowska Edytaczwartek13:10 – 13:55
10.Chronowska Katarzynaśroda10:30 – 11:15
11.Ciapała Annaśroda09:40 – 10:25
12.Damasiewicz Bartłomiejwtorek14:55 – 15:40
13.Dąbrowska Annawtorek11:20 – 12:05
14.Dąbrowska-Motyka Sylwiaczwartek11:20 – 12:05
15.Florek Magdalenapiątek14:00 – 14:45
16.Fyda Małgorzataczwartek10:30 – 11:15
17.Gał Annaczwartek08:50 – 09:35
18.Gądek Agataczwartek09:40 – 10:25
19.Gołąb Angelikaczwartek08:00 – 08:45
20.Gruca Agnieszkaczwartek08:15 – 08:50
21.Halaś Anetaśroda10:30 – 11:15
22.Homoncik Tomaszponiedziałek08:00 – 08:45
23.Joniec-Kulczyk Magdalenaczwartek14:50 – 15:35
24.Kiełbasa Magdalenaśroda12:20 – 13:05
25.Klimczak Monikawtorek16:30 – 17:15
26.Kłapsa Mariaśroda14:50 – 15:35
27.Knop-Skoczeń Andrzejponiedziałek08:50 – 09:35
28.Knop-Skoczeń Martaczwartek12:20 – 13:05
29.Kogut Anetaponiedziałek10:30 – 11:15
30.Kosecka Zofiawtorek14:00 – 14:45
31.Kuśnierz Annaczwartek10:30 – 11:15
32.Kuśnierz Jarosławponiedziałek08:00 – 08:45
33.Laszczyk Krzysztofczwartek08:50 – 09:35
34.Liber Martaczwartek09:40 – 10:25
35.Luberda Bartłomiejwtorek08:00 – 08:45
36.Małota Krzysztofponiedziałek08:50 – 09:35
37.Mężyk Joannaponiedziałek11:20 – 12:05
38.Mierzwa Małgorzatapiątek08:00 – 08:45
39.Mikulska Martaponiedziałek11:20 – 12:05
40.Olenicz Arturpiątek11:20 – 12:05
41.Olszak Halinaśroda11:20 – 12:05
42.Orzechowska Urszulaponiedziałek10:30 – 11:15
43.Pierzga Martaczwartek13:10 – 13:50
44.Pietruch Alicjapiątek11:20 – 12:05
45.Pietruszka Dorotawtorek13:05 – 13:55
46.Pogwizd Annaponiedziałek12:20 – 13:05
47.Poręba Annaczwartek12:20 – 13:05
48.Potoczek Jolantaczwartek12:20 – 13:05
49.Przyborowski Tomaszwtorek14:00 – 14:45
50.Przybyło Pawełczwartek15:40 – 16:25
51.Rączka Iwonawtorek10:30 – 11:15
52.Sawicki Romualdponiedziałek11:20 – 12:05
53.Serafin Katarzynaśroda10:30 – 11:15
54.Sidorska Katarzynapiątek10:30 – 11:15
55.Skrzymowska Martaponiedziałek07:10 – 07:55
56.Sławecki Maksymilianśroda10:30 – 11:15
57.Smoleń-Kowalska Magdalenaponiedziałek09:40 – 10:25
58.Studencka-Gębka Marzenaponiedziałek10:30 – 11:15
59.Sularz Katarzynawtorek14:00 – 14:45
60.Szkarłat Annaponiedziałek13:10 – 13:55
61.Sztaba Lucynawtorek08:50 – 09:35
62.Tomasiak Magdalenaczwartek15:40 – 16:25
63.Wantuch Annapiątek12:20 – 13:05
64.Witowski Mariuszponiedziałek10:30 – 11:15
65.Zaremba Agnieszkaczwartek10:30 – 11:15
66.Żywczak Magdalenaśroda11:20 – 12:05

Administracja

Główny księgowy Krok Bogumiła

Sekretarz szkoły Skowron Renata

Główny specjalista d/s księgowości i kadr- JOANNA PIEKARZ

Referent d/s administracyjno-gospodarczych Izabela Skoczeń

Biblioteka

Sowa Maria

Skip to content