Rowerowa Stolica Polski – podsumowanie

Trwająca od 1 do 30 czerwca rywalizacja w ramach akcji Rowerowa Stolica Polski dobiegła końca. Nowy Sącz zajął wysokie 8 miejsce wśród 53 miast z całej Polski (wyniki nieoficjalne na podstawie statystyk aplikacji, trwa weryfikacja).
Wśród 44 firm, instytucji, organizacji i urzędów kręcących kilometry dla miasta Nowego Sącza, nasza szkoła zajęła bardzo dobre 5 miejsce, będąc jednocześnie najlepszą wśród sądeckich szkół.
Naszą szkolną drużynę tworzyło 51 osób (uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy i sympatycy szkoły), które przejechały łącznie 16801 km.
Najwięcej kilometrów przejechał dla nas Kacper Michalik – 1570 km!!!
Mocno kręcili i wykręcili ponad 1000 km: Robert Gębka, Tomasz Floryan, Jakub Fabiś, Adrian Hasior, Sławomir Szczerkowski, Krystian Marszałek, Andrzej Fyda, Barbara Fyda. Tuż za nimi Tomasz Poręba, kilka grup pościgowych i rozciągnięty peleton.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za każdy przejechany kilometr!!! Forma i nasza drużyna z roku na rok rośnie, stąd w przyszłym roku walczymy jeszcze dzielniej:)

Skip to content