Na zajęciach w ANS

16 maja uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach zorganizowanych przez Akademie Nauk Stosowanych w Nowym Sączu na wydziale Nauk Inżynieryjnych.
Młodzież mogła w sposób praktyczny zapoznać się z pracownią fizyczno – chemiczną przeprowadzając samodzielnie pod okiem pracowników uczelni proste doświadczenia wraz z ich interpretacją. Mogli również zapoznać się z całą bazą dydaktyczną wydziału oglądając specjalistyczne pracownie naukowe np. pracownie fotowoltaiczną czy mechatroniczną .

Mamy ogromną nadzieję, że zajęcia te poszerzyły horyzonty naszych uczniów i być może w przyszłości postanowią kształcić się na kierunku inżynierskim!!
Do czego serdecznie zachęcają: opiekunowie wycieczki Pani Magdalena Joniec – Kulczyk i Pani Anna Ciapała.

Skip to content