Okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Czworo uczniów naszej szkoły: Jakub Orłowski, Klaudia Masiarz, Joanna Gryboś i Aleksandra Gondek pod opieką Pani Marty Pierzgi w dniu 9 grudnia przystąpiło do drugiego, okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności w Krakowie. Oprócz głównej części Olimpiady wzięli udział w pokazie sprzętu i spotkaniu z żołnierzami przygotowanym przez #WCR Kraków. Wśród żołnierzy znalazł się nawet absolwent naszej szkoły. Wysłuchaliśmy gościnnego wykładu szefa ośrodka zamiejscowego w Krakowie CWCR płk.Marcina Żala, następnie Studenckie Koło Nauk o Bezpieczeństwie przedstawiło nam swoją ofertę. Na końcu było ogłoszenie wyników i … Kuba, Klaudia i Ola przeszli do kolejnego etapu!! Kolejny etap w marcu w Warszawie ! Gratulujemy serdecznie!

Skip to content