JESIENNA ZBIÓRKA DLA POTRZEBUJĄCYCH – SZKOŁA POMAGA

W listopadzie w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna zorganizowana przez fundację Okno Nadziei działającej przy hospicjum domowym „SPECJALMED”. Uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę potrzebnych rzeczy dla podopiecznych. Zbierane były między innymi: produkty spożywcze, środki czystości, rzeczy codziennego użytku a także środki higieniczne. Ilość zebranych artykułów zaskoczyła przedstawicieli fundacji, którzy z dużą trudnością pomieścili je w samochodzie!
Kochani uczniowie w imieniu organizatorów akcji Pań: Agnieszki Bojnarowskiej, Magdaleny Joniec-Kulczyk i Anny Ciapała, a przede wszystkim w imieniu Podopiecznych hospicjum, bardzo dziękujemy za Wasze otwarte serca!!!!?