Konkurs Wiedzy o Patronie

W dniu 6 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się finał konkursu Wiedzy o Patronie.
Pierwszy etap wyłonił 5 najlepszych drużyn, które zmierzyły się ze sobą w licznych konkurencjach. Uczniowie wykazali się nie tylko dużą wiedzą na temat swojego Patrona, ale również dzielili się swoimi odczuciami dotyczącymi przeżyć związanych z bliższym poznaniem niełatwej historii polskich Sybiraków.

Poziom uczestników był bardzo wyrównany, ostatecznie zwyciężyli:

MIEJSCE 3 zajęła klasa 1T (Gabriela Gumulak, Oliwia Berezowska, Kacper Laskoś)
MIEJSCE 2 zajęła klasa 1 c (Kurzeja Oliwia, Michalik Jakub, Puchalski Krystian, Julia Bodek)
MIEJSCE 1 – KLASA 1 D (Krasiński Maciej , Wnęk Paweł, Filip Ruman)

Komisja w składzie : Dyrektor Zespołu Szkol nr 2 im. Sybiraków Pan Sławomir Szczerkowski Z-ca Prezesa Związku Sybiraków o/NS Pani Anna Wencko Prezes Stowarzyszenia Pamięci Zesłanych na Sybir Pani Antonina Dzikowska – wręczyli uczniom nagrody i złożyli gratulacje.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I MIŁĄ ATMOSFERĘ! 😊

Organizatorzy konkursu : P. Jolanta Potoczek P. Magdalena Joniec – Kulczyk P. Anna Ciapała