Intensywny weekend Strzelców

Wspólna akcja z Nadleśnictwem Nawojowa. Aż 71 uczniów z Zespołu Szkół nr 2 imienia Sybiraków w Nowym Sączu, wraz z leśniczymi i podleśniczymi udało się do lasów każdego z 12 leśnictw, aby na wybranych fragmentach zebrać śmieci. Zebrano łącznie 97 pełnych worków.

Dzień Kadeta w Sulejówku. 20 maja w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kadeta. Uczniowie klas wojskowych oddali hołd swoim kolegom sprzed wieku walczącym o polskość Śląska. Organizatorem uroczystości było Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji. Zespół Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu uczestniczył w tej uroczystości. Delegacja odebrała drugi rok z rzędu pamiątkowy proporzec .

Wspólna promocja Sił Zbrojnych w Krynicy Zdrój z Wojskowym Centrum Rekrutacji. Społeczność lokalna wyraża duże zainteresowanie obronnością naszego kraju. Pojawienie się żołnierzy to zawsze wiele pytań i serdeczności ze strony ludzi podchodzących do mobilnego punktu rekrutacji.

Zawody Sportowo Obronne w Żywcu, które były eliminacjami do Centralnego Zlotu Klas Mundurowych. Nasz zespół zajął 3 miejsce na 17 zgłoszonych Drużyn, a startujących 14. Zwyciężył Żywiec. Gratulujemy. Warto podkreślić, że miejsce na zlocie wywalczyliśmy już w kwietniu podczas Ekstraklasy Wojskowej.

Kurs Wychowawców dla młodej kadry.

Dziękujemy wszystkim za tak wspaniałą realizację działań.

Skip to content