EkstraKLASA Wojskowa

Nasza szkoła znalazła się wśród najlepszych 16 szkół walczących w kolejnym etapie Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim „EkstraKLASA Wojskowa”. Ogółem do eliminacji zgłosiło się ponad 400 uczniów, reprezentujących 142 szkoły, które uczestniczą w programach MON – Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe, Oddziały Przygotowania Wojskowego i CYBER.MIL z klasą.
Od 10 do 12 stycznia każdy uczestnik rozwiązywał test na platformie e-learningowej, a następnie liczba zdobytych indywidualnie punktów została zsumowana. Kolejne etapy aż do półfinałów zostaną rozegrane w tym samym systemie. Wyłonienie wąskiej ósemki, odbędzie się po feriach zimowych.
Gratulujemy naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content