Konsultacje rok szkolny 2023/2024

GODZINY DO DYSPOZYCJI RODZICÓW I UCZNIÓW

Nazwisko, imiędzieńgodzina
Babiarz Anetapiątek1030 -1115
Bobak Krystynaśroda
piątek
940 – 1010
850 – 920
Bodziony Dominikaśroda
czwartek
940 – 1010
1120 – 1150
Bojarczuk Danutawtorek1120-1205
Bojnarowska Agnieszkaponiedziałek1115 – 1215
Chlipała Beataponiedziałek
piątek
940 – 1010
1130 – 1200
Chomoncik Stefanwtorek1120 – 1220
Chrobak Anetaśroda
piątek
900-930
900 – 930
Chronowska Edytapiątek745 – 800
850 – 935
Chronowska Katarzynaczwartek1030 – 1130
Ciapała Annaponiedziałek1205 – 1305
Damasiewicz Bartłomiejponiedziałek
1205 – 1305
Dąbrowska Annaponiedziałek
piątek
1130 – 1200
1030 – 1100
Dąbrowska-Motyka Sylwiaczwartek1120 – 1320
Drożdż Joannaśroda1030 – 1115
Gał Annawtorek
piątek
820 – 850
1310 – 1340
Gądek Agata
Gołąb Angelikaczwartek
piątek
925 – 940
940 – 1025
Gruca Agnieszkaponiedziałek
środa
850 – 920
1120 – 1150
Halaś Anetawtorek
środa
850 – 920
850 – 920
Homoncik Tomaszponiedziałek700 – 800
Joniec-Kulczyk Magdalenawtorek
środa
850 – 935
845 – 850
Kiełbasa Magdalenaponiedziałek700 – 800
Klimczak Monikaponiedziałek
wtorek
1120 – 1150
1220 – 1250
Kłapsa Mariawtorek
czwartek
1445 – 1515
1445 – 1515
Knop-Skoczeń Martaczwartek1205 – 1305
Kogut Anetawtorek
piątek
1120 – 1150
1150 – 1220
Kosecka Zofiaponiedziałek
piątek
1400 – 1430
1310 – 1340
Król Iwonaśroda
piątek
1220 – 1250
1120 – 1150
Kuśnierz Annaponiedziałek1115 – 1215
Kuśnierz Jarosławwtorek1030 – 1100
Liber Martaczwartek845 – 945
Luberda Bartłomiejponiedziałek1300 – 1400
Małota Krzysztofpiątek1120 – 1220
Mężyk Joannaśroda
czwartek
950 – 1020
910 – 940
Michalik Mariawtorek955 – 1025
1230 – 1300
Mierzwa Krzysztofśroda1030 – 1100
1220 – 1250
Mikulska Martaśroda1205 – 1305
Olenicz Arturponiedziałek
piątek
940 – 1010
1400 – 1430
Olszak Halinaponiedziałek1115 – 1215
Orzechowska Urszulaponiedziałek
środa
1305 – 1335
1000 – 1030
Pasiut Bogusławawtorek1220 – 1305
Pierzga Grzegorzponiedziałek940 – 1040
Pierzga Marta
Pietruch Alicjawtorek
piątek
1030 – 1100
1220 – 1250
Pietruszka Dorotaśroda800 – 900
Pogwizd Annaśroda
piątek
1130 – 1200
1030 – 1100
Poręba Annaponiedziałek940 – 1040
Potoczek Jolantawtorek1115 – 1215
ks. Przybyło Pawełśroda
czwartek
1450 – 1535
940 – 1025
Rapińska Anna
Rączka Iwonaponiedziałek
wtorek
1315 – 1345
1030 – 1100
Sawicki Romualdponiedziałek1220 – 1305
Serafin Katarzyna
Sidorska Katarzynaśroda1000 – 1100
Skrzymowska Martawtorek1535 – 1605
Sławecki Maksymilianczwartek940 – 1010
Smoleń-Kowalska Magdalenaczwartek
piątek
730 – 800
730 – 800
Stankowska Monikaśroda
czwartek
940 – 1010
1220 – 1250
Studencka-Gębka Marzenaśroda1535 – 1635
Sularz Katarzynaponiedziałek
wtorek
800 – 845
940 – 1010
Szkarłat Annaśroda1350 – 1450
Sztaba Lucynaśroda1350 – 1450
Tomasiak Magdalena
Wantuch Annaponiedziałek
środa
1400 – 1430
1450 – 1520
Witowski Mariuszpiątek840 – 940
Wolak Angelikapiątek1025 – 1125
Wójs Katarzynaponiedziałek1120 – 1220
Zaremba Agnieszkawtorek
środa
1050 – 1120
1050 – 1120
Żurek Dorotawtorek1120 – 1220
Żywczak Magdalenaśroda
czwartek
1030 – 1115
940 – 955
Skip to content